Leading Wholesaler of home interior baffles ceiling, interior wall & ceiling baffle panels, decorative baffle ceiling, premium baffle ceiling panel, interior aesthetic ceiling baffles and corridor baffle ceiling from Surat.
₹ 99.00 / sq ft Get Latest Price
| Material | Pvc |
| Usage/Application | Celling |
| Thickness | 10mm |
| Waterproof | Yes |
| Fireproof | Yes |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 99.00 / sq ft Get Latest Price
| Material | PVC |
| Usage/Application | Celling |
| Thickness | 10 mm |
| Fireproof | Yes |
| Waterproof | Yes |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 99.00 / sq ft Get Latest Price
| Material | PVC |
| Usage/Application | Celling |
| Thickness | 10 mm |
| Waterproof | Yes |
| Fireproof | Yes |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 90.00 / sq ft Get Latest Price
| Material | PVC |
| Usage/Application | Celling |
| Thickness | 10 mm |
| Waterproof | Yes |
| Fireproof | Yes |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 90.00 / sq ft Get Latest Price
| Material | PVC |
| Usage/Application | Celling |
| Thickness | 10mm |
| Waterproof | Yes |
| Fireproof | Yes |
| Easy To Install | Yes |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 99.00 / sq ft Get Latest Price
| Material | PVC |
| Usage/Application | Celling |
| Thickness | 10mm |
| Waterproof | Yes |
| Fireproof | Yes |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 99.00 / sq ft Get Latest Price
| Material | PVC |
| Usage/Application | Celling |
| Thickness | 10mm |
| Waterproof | Yes |
| Fireproof | Yes |
Minimum order quantity: 100 sq ft
Sureshbhai Kalubhai Suhagiya (CEO)
TS Mart
4-5-6, Om Shiv Complex, Vijaynagar Society - Part 2, Yogi Chowk, Punagam
Surat - 395010, Gujarat, India