Our range of products include charcoal panel for hotels, offices & commercial interiors, heavy wallpaper for home & commercial interior decoration and wallpaper bulk supply for interior decoration.
₹ 85 / sq ft Get Latest Price
| Style | Embossed / 3D |
| Length | 2900 mm (9.5 ft) |
| Width | 300 mm (1 ft) |
| Thickness | 10 mm |
| Finish | Textured |
| Features | Waterproof |
| Material | Charcoal/Polystyrene |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 30 / sq ft Get Latest Price
| Material | PVC |
| Adhesive Type | Self-Adhesive |
| Coverage per Roll | 37 sqft |
| Style | 3D Effect |
| Finish | Velvet |
| Features | Waterproof |
| Application Area | Home |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 25 / sq ft Get Latest Price
| Material | PVC |
| Adhesive Type | Self-Adhesive |
| Coverage per Roll | 37 sqft |
| Style | Textured |
| Finish | Matte |
| Features | Waterproof |
| Application Area | Office |
Minimum order quantity: 200 sq ft
Sureshbhai Kalubhai Suhagiya (CEO)
TS Mart
4-5-6, Om Shiv Complex, Vijaynagar Society - Part 2, Yogi Chowk, Punagam
Surat - 395010, Gujarat, India