Pioneers in the industry, we offer 3d foam wallpaper, 3d wooden wallpaper, 3d wallpaper bricks design, dark wooden wallpaper (60x200), 3d black brick wallpaper (70x77cm) and blue marble wallpaper from India.
₹ 20 / Square Feet Get Latest Price
| Material | FOAM |
| Design / Pattern | Royal Design |
| Wallpaper Type | Sticker |
| Usage/Application | Home |
| Color | Brown |
| Size | 70X77 CM |
| Effect | BRICK MASONARY |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 110 / sq ft Get Latest Price
| Material | Foam |
| Design / Pattern | Royal Design |
| Wallpaper Type | Sticker |
| Usage/Application | HOME,HOTEL,OOFICE |
| Color | Brown |
| Pack Type | BOX |
| Size | 70X70 CM |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 89 / sq ft Get Latest Price
| Material | Foam |
| Design / Pattern | Textured |
| Wallpaper Type | Sticker |
| Usage/Application | Home |
| Theme | Designer Wallpaper |
| Color | White |
| Size | 70X77 CM |
| Surface Treatment | Matte |
| Brand | TS |
Minimum order quantity: 1000 sq ft
₹ 20 / Square Feet Get Latest Price
| Product Type | Wall Mounted |
| Material | Polyethylene Foam |
| Design / Pattern | Brick Pattern |
| Usage/Application | Home 3D Wallpaper |
| Wallpaper Type | Sticker |
| Is it Waterproof | Water Proof |
| Pack Type | Box |
| Size | 70 x 70 cm |
| Brand | TS |
Minimum order quantity: 100 Square Feet
₹ 10 / sq ft Get Latest Price
| Material | Paper |
| Design | Abstract |
| Waterproof | Yes |
| Color | Brown |
| Ideal For | HOME,KITCHEN,OFFICE,HOTEL |
| Size | 60X200 |
| Product Type | WALL PAPER |
| Finish | Matte |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 80 / sq ft Get Latest Price
| Material | Foam |
| Design / Pattern | Royal Design |
| Wallpaper Type | Sticker |
| Usage/Application | Wall Decor |
| Color | Black |
| Size | 70X77 cm |
| Brand | TS |
| Packaging Type | Box |
Minimum order quantity: 1000 sq ft
₹ 70 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Design | Floral Pattern |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Vertical |
| Thickness | 0.1mm |
| Size | 60X200cm |
| Colour | Blue |
₹ 160 / sq ft Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Color | Brown |
| Design | Floral Pattern |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 1mm |
₹ 95 / Piece Get Latest Price
| Material | Vinyl |
| Usage/Application | HOME,OFFICE,HOTEL |
| Color | White |
| Size | 60X200 |
| Ideal For | HOME,KITCHEN,OFFICE,HOTEL |
| Product Type | WALL PAPER |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Material | Vinyl |
| Wallpaper Type | Sticker |
| Waterproof | Yes |
| Place of Use | Kitchen |
| Design | Textured |
| Color | White |
| Size | 60X200 |
| Product Type | WALL PAPER |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage/Application | HOME,OFFICE,HOTEL |
| Ideal For | HOME,KITCHEN,OFFICE,HOTEL |
₹ 110 / sq ft Get Latest Price
| Pack Type | BOX |
| Size | 70X70 CM |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 90 / Piece Get Latest Price
| Type | Designer Wallpaper |
| Material | Vinyl |
| Color | Brown |
| Size | 60X200 |
| Product Type | WALL PAPER |
| Usage/Application | HOME,OFFICE,HOTEL |
| Ideal For | HOME,KITCHEN,OFFICE,HOTEL |
₹ 130 / Roll Get Latest Price
| Material | Vinyl |
| Type | Roll |
| Application | Self-Adhesive |
| Design | 3D Pattern |
| Features | Waterproof |
| Thickness | 3 mm |
Minimum order quantity: 100 Roll
₹ 70 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 60X200cm |
| Shape | Vertical |
| Thickness | 0.1mm |
| Colour | Blue |
₹ 75 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 60X200cm |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 1mm |
| Colour | Silver |
₹ 70 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Color | White |
| Design | Royal Pattern |
| Size | 60X200cm |
| Shape | Vertical |
| Shipment Mode | Cash On Delivery |
₹ 70 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Hotel |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 60X200cm |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 1.5mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Colour | Golden |
₹ 75 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 60X200cm |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 1mm |
| Colour | Silver |
₹ 65 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Color | White |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 60X200cm |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 0.1mm |
₹ 160 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 45X500cm |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 1mm |
₹ 70 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 60X200cm |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 0.1mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Colour | Rose Gold |
₹ 130 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 60X200cm |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 1.5mm |
| Colour | White Golden |
₹ 130 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 60X200cm |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 2mm |
| Colour | Multi Colour |
₹ 130 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 45X500cm |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 1mm |
| Colour | Yellow |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Color | Brown |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 45X200cm |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 1mm |
₹ 130 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 60X200cm |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 0.1mm |
₹ 70 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Hotel |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 60X200cm |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 1mm |
| Colour | Golden |
₹ 130 / sq ft Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Home |
| Design | Floral Pattern |
| Size | 45X200cm |
| Shape | Horizontal |
| Thickness | 1mm |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 9 / Square Feet Get Latest Price
| Material | Vinyl |
| Usage/Application | HOME,OFFICE,HOTEL |
| Color | WOODEN |
| Size | 60X200 |
| Ideal For | HOME,KITCHEN,OFFICE,HOTEL |
| Product Type | WALL PAPER |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 110 / sq ft Get Latest Price
| Usage/Application | HOME,HOTEL,OOFICE |
| Pack Type | BOX |
| Color | White |
| Size | 70X70 CM |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Material | Vinyl |
| Usage/Application | HOME,OFFICE,HOTEL |
| Color | GREEN |
| Ideal For | HOME,KITCHEN,OFFICE,HOTEL |
| Product Type | WALL PAPER |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 80 / Piece Get Latest Price
| Base Material | Aluminium (Foil) |
| Color | Golden |
| Material | Aluminium |
| Pouch Pattern | Printed |
| Packaging Type | Roll |
| Available Colors | GOLDEN |
| Country of Origin | Made In India |
₹ 80 / Piece Get Latest Price
| Length | 9 Meters |
| Color | Silver |
| Pattern | Printed |
| Packaging Type | Roll |
| Material | Aluminium |
| Brand | TA |
| Usage/Application | FOIL HEXA |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 120 Piece
₹ 5 / sq ft Get Latest Price
| Material | Vinyl |
| Wallpaper Type | Sticker |
| Waterproof | Yes |
| Design | Marble |
| Usage/Application | Home |
| Color | Black |
Minimum order quantity: 500 sq ft
₹ 70 / Roll Get Latest Price
| Material | PVC |
| Usage/Application | Home |
| Color | Brown |
| Design | Royal Pattern |
| Size | 2 m |
| Ideal For | kitchen |
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Material | PVC Vinyl |
| Usage/Application | ALL TYPE |
| Type | WALL STICKER |
| Design | MARBLE |
| Size/Dimension | 60X200 CM |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 10 / sq ft Get Latest Price
| Material | Foam |
| Theme | luxury |
| Is It Waterproof | yes |
| Usage/Application | Home |
| Color | White |
| Size | 60x30 cm |
| Position | square |
| Surface Treatment | plain |
| Effect | 3d |
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Size | 15 x 10 x 5 cm |
| Color | Silver |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Kitchen |
| Material | Aluminium |
| Brand | TS Mart |
| Weight | 200 Grams |
| Length | 2 Meter |
₹ 90 / sq ft Get Latest Price
| Material | Vinyl |
| Color | DARK BROWN |
| Usage/Application | HOME,OFFICE,HOTEL |
| Design | BRICK WALL PAPER |
| Size | 45X200 |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 5 / sq ft Get Latest Price
| Material | PVC |
| Color | Brown |
| Size | 45x500 cm |
| Packaging Type | roll |
| Finishing | mat |
| Surface Treatment | Plain |
| Wallpaper Life | 10 year |
| Is It Water Proof | Water Proof |
| Shape | Vertical |
| Ideal For | home and Office |
| Area Covering | 25 sqft |
| Roll Length | 5 meter |
| Acceptable Payment Mode | Online |
| Collection Name | Blue cube |
| GSM | 0.10 |
| Product Type | Self Adhesive |
| Length Per Roll | 5 meter |
Sureshbhai Kalubhai Suhagiya (CEO)
TS Mart
4-5-6, Om Shiv Complex, Vijaynagar Society - Part 2, Yogi Chowk, Punagam
Surat - 395010, Gujarat, India