Providing you the best range of fabric floor tile, 2x2 floor tile, marble floor tiles and sticker floor tiles with effective & timely delivery.
₹ 55 / sq ft Get Latest Price
| Size | 2x2 Feet |
| Brand | Kajaria |
| Thickness | 5 mm |
| Color | Brown |
| Surface Finish | Textured Finsh |
| No. of Tiles Per Box | 10 |
| Fire Resistant | Yes |
| Water Resistant | Yes |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 49 / Piece Get Latest Price
| Material | Rubber |
| Finish | Glossy |
| Size | 2x2 Feet |
| Tile Size | 60x60 cm |
| Brand | Important |
| Application / Usage | Gym, Office, Hostel, Hotel, Residential, Commercial, Showroom |
| Thickness | 3 mm |
| Color | White |
| Total Thickness | 3 mm |
| Backing Type | PVC |
Minimum order quantity: 120 Piece
₹ 40 / sq ft Get Latest Price
| Size | 2x2 Feet(600x600 mm) |
| Material | Porcelain |
| Packaging Type | Box |
| No. of Tiles Per Box | 10 |
Minimum order quantity: 28 sq ft
₹ 199 / Piece Get Latest Price
| Material | PVC Vinyl |
| Theme | Floral |
| Usage/Application | Living Room |
| Color | Brown |
| Size/Dimension | 2 x 2 feet |
| Packaging Size | 28 pcs box |
| Wall Covering Area | 112 sq feet in 1 box |
Minimum order quantity: 28 Piece
Sureshbhai Kalubhai Suhagiya (CEO)
TS Mart
4-5-6, Om Shiv Complex, Vijaynagar Society - Part 2, Yogi Chowk, Punagam
Surat - 395010, Gujarat, India