We are a leading Wholesaler of 3d living room wallpaper, pvc wallpaper roll 45x500, 3d wave wallpaper, kids self adhesive wallpapers, self adhesive leather wall paper rolls and imported 3 d wallpapers from Surat, India.
₹ 199 / Roll Get Latest Price
| Material | PVC |
| Wallpaper Type | Sticker |
| Waterproof | Yes |
| Place of Use | Living Room |
| Design | Royal |
| Usage/Application | Wall Decor |
| Surface Type | Embossed |
| Color | Multi Color |
| Roll Length | 500 cm |
| Roll Width | 45 cm |
₹ 10 / sq ft Get Latest Price
| Type | Designer Wallpaper |
| Design/ Pattern | Royal |
| Wallpaper Type | Sticker |
| Shape | Horizontal |
| waterproof | yes |
| fireproof | yes |
Minimum order quantity: 1000 sq ft
₹ 125 / Roll Get Latest Price
| Type | 3D Wallpaper |
| Material | Paper |
| Wallpaper Type | Sticker |
| Waterproof | Yes |
| Place of Use | Kitchen |
| Design | Royal |
| Usage/Application | Hotel |
| Surface Type | Glossy |
| Wallpaper Warranty | 2 year |
Minimum order quantity: 55 Roll
₹ 126.00 / Roll Get Latest Price
| Type | Printed Wallpaper |
| Material | Paper |
| Wallpaper Type | Sticker |
| Waterproof | Yes |
| Place of Use | Kids Room |
| Design | Royal |
| Usage/Application | Home |
| Surface Type | Matte |
| Wallpaper Warranty | 3 year |
Minimum order quantity: 50 Roll
₹ 29 / sq ft Get Latest Price
| Material | Paper |
| Adhesive Type | Self-Adhesive |
| Coverage per Roll | 37 sqft |
| Style | 3D Effect |
| Finish | Matte |
| Features | Waterproof |
| Application Area | Home |
Minimum order quantity: 200 sq ft
₹ 110 / Roll Get Latest Price
| Material | Vinyl |
| Type | Roll |
| Application | Self-Adhesive |
| Design | 3D Pattern |
| Features | Waterproof |
| Thickness | 3 mm |
| Finish | Glossy |
Minimum order quantity: 120 Roll
₹ 650 / Roll Get Latest Price
| Wallpaper Type | Sticker |
| size | 4x10 feet |
| Place of Use | Living Room |
| Roll Length | 10 feet |
| Roll Width | 4 feet |
| Color | Multi Color |
| Usage/Application | Wall Decor |
Minimum order quantity: 12 Roll
₹ 399 / Roll Get Latest Price
| Type | Printed Wallpaper |
| Design/ Pattern | Royal |
| Material | Vinyl |
| Shape | Vertical |
| GSM | 220 |
| Wallpaper Type | Non Sticker |
| waterproof | yas |
Minimum order quantity: 20 Roll
Sureshbhai Kalubhai Suhagiya (CEO)
TS Mart
4-5-6, Om Shiv Complex, Vijaynagar Society - Part 2, Yogi Chowk, Punagam
Surat - 395010, Gujarat, India